خانه / چرم / بازار پوست خام و چرم

بازار پوست خام و چرم

بازار پوست خام و چرم ایران کجاست؟ آیا بهترین پوست یا چرم حیوانات همچون شترمرغ، بزی، گاوی را از این طریق می توان پیدا نمود و با قیمت بسیار مناسب پیدا کرد؟

بازار پوست خام

پوست خام و چرم از جمله محصولاتی به شمار می آِید که با بهره گیری از آن می توان محصولات بسیار متنوع را تولید کرد و مورد استفاده قرار داد.

این محصول به سبب برخورداری از مقاومتی که داراست، مورد توجه افراد بی شماری قرار گرفته است و سهم عمده از فروش در بازار را به خود اختصاص می دهد.

چرم و پوست خام در کارخانه های رنگرزی با رنگ های مختلفی تولید می شوند تا تمام افراد بتوانند با توجه به نیاز و سلیقه خود آن ها را تهیه نمایند و مورد استفاده قرار دهند.

بازار پوست خام

بازار پوست خام

بازار پوست خام توانایی زیادی در فروش داخلی دارد و اگر نباشد تا حدودی کارخانه دباغی و چرم سازی کشور دچار مشکل خواهد و در نتیجه صنعت چرم تاثیرات بسیاری خواهد گذاشت.

چرم و پوست به گونه ای می باشند که با استفاده از آن ها می توان محصولات مختلفی را طراحی و تولید کرد.

از جمله محصولاتی که با استفاده از آن ها تولید می شود، کیف، کفش و انواع لباس است که هریک دارای طراح های متفاوت و زیبایی است.

حتی می توان اشاره نمود که چرم و پوست خام به منظور طراحی منزل و محل کار نیز کاربرد دارند و بهره گیری از آن ها موجب زیبایی این امکان می گردد.

بازار پوست خام

قیمت پوست خام و چرم

پوست خام و چرم دارای قیمت بسیار مناسبی هستند و همین امر موجب شده تا استفاده از آن ها با رشد بالاتری همراه باشد.

از نکات قابل توجه آن است که قیمت این محصولات در کشور ایران نسبت به سایر کشورهای تولید کننده بسیار مناسب تر می باشد که در نتیجه موجب افزایش خریداران شده است. چرم و پوست خام تولید شده در ایران به کشور های مختلفی صادر می گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای حسین قاجاریان
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129489233
شماره ثابت: ...
فکس: ...
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد- تهران

مطلب پیشنهادی

صادرات چرم ایران به ایتالیا

صادرات چرم خام ایران به ایتالیا

تکرار روند صادرات چرم ایران به ایتالیا نشانگر این است که چرم خام کشور، دارای …

دیدگاهتان را بنویسید