خانه / چرم پوست شترمرغ / دباغی پوست شترمرغ چرم

دباغی پوست شترمرغ چرم

دباغی پوست شترمرغ چرم توسط کارخانه چرم سازی تخصصی صورت میگیرد و این به خاطر بهبود کیفیت برای صادرات چرم شترمرغ هست، زیرا چرم صادراتی محسوب می شود.

دباغی پوست شترمرغ چرم

تحقیقات انجام شده بر روی پوست شترمرغ نشان داده است که این پوست از مقاومت و استحکام بسیار بالایی برخوردار بوده و برای تولید یک چرم با طول عمر بالا بسیار مناسب است. در بسیاری از کشورها هدف پرورش شترمرغ را استفاده از چرم آن قرار میدانند.

بسیاری پوست شترمرغ را با پوست تمساح مقایسه میکنند و در بعضی موارد معتقدند که پوست شترمرغ در شاخصه هایی بهتر از پوست کروکودیل است. در ایران نیز به دلیل تقاضای مردم از محصولات شترمرغ دامداران بسیاری روی به پرورش این حیوان ارزشمند آورده اند و در همین راستا پوست های بسیار زیادی روانه کارخانجات تولید چرم میشود.

دباغی پوست شترمرغ

دامداران، شترمرغ های گوشتی را در وقت مورد نظر به کشتارگاه ها میفرستند. بعد از کشتار شترمرغ و جداسازی گوشت از پوست که بسیار مهم میباشد پوست جدا شده را به کارخانجات تولید چرم در کشور فرستاده تا به چرمی با کیفیت تبدیل شوند.

پوست شترمرغ دارای کیفیت های متفاوتی است. پوست های بدون زدگی، پارگی و با اندازه های بزرگ از بهترین آنها هستند. کارخانجات تولید چرم، باید مرحله دباغی را به صورت حرفه ای انجام دهند که هرچه این پوست ها با دقت بیشتری دباغی شوند خروجی چرم با کیفیت تر است. پس از عمل دباغی چرم های تولید شده را گرید بندی میکنند.

پوست شترمرغ چرم

بعد از دباغی پوست خام شترمرغ توسط کارخانه چرم سازی تبدیل به چرم پوست شترمرغ یا چرم کراست می گردد و بنا به درخواست مشتریان و سفارش دهند رنگ زده می گردد و یا بصورت کراس تحویل داد می شود، چرا که بیشتر صادرات چرم شترمرغ، مربوط به نوع چرم پوست خام شترمرغ است، همچنین اگر رنگ شود فینیش یا رنگی می گویند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای حسین قاجاریان
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129489233
شماره ثابت: ...
فکس: ...
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد- تهران

مطلب پیشنهادی

بازار چرم شترمرغ

بازار فروش چرم شترمرغ در ایران و جهان

بازار چرم شترمرغ در ایران و جهان یکی از معروف ترین و معتبرترین بازار چرم …

دیدگاهتان را بنویسید