خانه / چرم ایران / صادرات چرم درجه یک از ایران به اروپا

صادرات چرم درجه یک از ایران به اروپا

چرم ایران مشتریان زیادی در سراسر دنیا دارد به همین منظور صادرات چرم ایران به اروپا مورد توجه تاجران ایرانی و همچنین سایر کشورها قرار گرفته است.

تولید انواع چرم باکیفیت در ایران

چرم ارج یکی از تولیدکنندگان و صادرکنندگان چرم با کیفیت شترمرغ در ایران است که محصولات خود را در داخل به فروش رسانده و همچنین برای کشورهای دیگر صادر می کند این چرم از مرغوبیت بالایی برخوردار است.

تولید چرم طبیعی در ایران

بسیاری از کارگاه ها و تولیدی های چرم در ایران مشغول تولید چرم با کیفیت هستند از آنجایی که یکی از شاخصه های چرم تولید شده در ایران کیفیت و مرغوبیت آن است.

خریداران زیادی در سراسر دنیا خواهان چرم ایران هستند بیشتر چرم تولید شده در ایران مربوط به شهر مشهد و کارگاهها و کارخانجات تولید چرم در این شهر هستند آنها با استفاده از مرغوبترین پوست اقدام به تولید چرم با کیفیت می کنند.

خریداران خارجی چرم ایران

همین امر باعث تاثیر مستقیمی بر میزان صادرات چرم ایران به اروپا دارد.

برای صادرات چرم ایران به اروپا تولید کنندگان چرم در ایران باید بر اساس استانداردهای تعیین شده در تولید را به دقت رعایت نمایند. چرم ارج در زمینه تولید و صادرات چرم با کیفیت ایرانی فعال است.

چرم صادراتی تولید شده در ایران از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار است و همین امر موجب شده تا مشتریان زیادی داشته باشد

خرید خارجی چرم ایران

 

با توجه به کیفیت و مرغوبیت چرم تولید شده در ایران مشتریان زیادی برای این محصول وجود دارد که بسیاری از خرید خارجی خواهان چرم تولید شده در ایران هستند به همین منظور صادرات چرم ایران به اروپا و سایر کشورها صنعت سوده و مناسبی برای ارز آوری کشور است.

مشتریان زیادی برای صادرات چرم ایران وجود دارد مانند روسیه ترکیه و کشورهای حوزه خلیج فارس.

بیشترین خریداران چرم تولید شده در ایران این محصول را به صورت خام خریداری می‌کنند و بعد از دباغی کردن آن و رنگ آمیزی در کشور خود با نام خود به سایر کشورها صادر می کند.

ارائه قیمت ارزی انواع چرم

همچنین کشورهای صاحب صنعت چرم نیز از مشتریان چرم تولید شده در ایران هستند ارج در صاردات چرم ایران به اروپا فعال است.

خریداران خارجی چرم ایران به دلیل کیفیت و مرغوبیت آن روز به روز در حال افزایش هستند کشورهایی مانند روسیه و ترکیه از خریداران بزرگ چرم ایرانی هستند.

قیمت انواع چرم

با توجه به نوسانات نرخ ارز قیمت ارزی محصولات چرم ایران در بازارهای جهانی متفاوت است و نمی‌توان به طور قطع قیمت مقطوع را برای آن تعیین کرد اما از ویژگی‌های چرم ایران مرغوبیت و همینطور قیمت بالای آن می باشد.

آگاهی از قیمت آن برای امر صادرات چرم ایران به اروپا برای تاجران صادرکنندگان بسیار مهم می باشد.

 

برای آگاهی از قیمت ارز ی چرم ایران جهت صادرات به اروپا می‌توان از طریق وب سایت و یا تماس تلفنی این اطلاعات را به دست آورد همینطور این قیمت ها بسته به نوع چرم که ممکن است چرم گاوی، چرم بز، چرم شترمرغ و یا سایر چرم‌های دیگر باشد نیز متفاوت خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر چرم ارج آماده پاسخگویی به مخاطبین است.

صادرات چرم ایران به اروپا

برای آگاهی قیمت ارزی چرم جهت صادرات آن به اروپا می توان از طریق وب سایت چرم ارج اقدام کرد.

 

صادرات چرم ایران به اروپا

یکی از صنایع پر بازده و سودآور در ایران بعد از مواد نفتی محصولات چرمی است صادرات چرم ایران به اروپا و سایر کشورهاست که بیشتر به صورت چرم خام بوده.

اما خوشبختانه امروزه با بکارگیری از ماشین آلات پیشرفته در صنعت چرم و تولید محصولات چرمی تولیدکنندگان توانستند بعد از دباغی چرم خام آن را در رنگ های مختلف و بازار پسند تولید نمایند مانندچرم شترمرغ.

به همین دلیل در حال حاضر صادرات چرم ایران به اروپا از لحاظ قیمتی رونق دو چندانی گرفته. کشورهای پیشرفته در صنعت چرم و محصولات چرمی به مشتریان چرم ایرانی اضافه شده و خواهان این محصولات با کیفیت شده‌اند.

صادرات چرم ایران به اروپا
صادرات چرم ایران به اروپا

کشورهایی مانند ایتالیا و اسپانیا سرآمده صنعت چرم در اروپا هستند از کیفیت و مرغوبیت چرم تولید شده در ایران بسیار راضی هستند از آن تمجید می کند.

صادرات چرم ایران به اروپا یک صنعت سودآور می باشد که موجب رونق اقتصادی در این صنعت برای تولیدکنندگان و تاجران ایرانی شده.
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

صادرات چرم شترمرغ

صادرات پوست و چرم شترمرغ اروپا

فراهم شدن شرایط مناسب برای صادرات چرم شترمرغ ، باعث شده است که پوست و …