خانه / چرم خام / فروش پوست خام شترمرغ و چرم

فروش پوست خام شترمرغ و چرم

پوست خام شترمرغ بعد از دباغی به صورت چرم ارزشمندی تبدیل میشود. این چرم مقاوم و با کیفیت با قیمت ها مختلفی به فروش گذاشته میشود.

فروش چرم پوست شترمرغ

هر روزه تولید و پرورش شترمرغ در کشور رو به افزایش است. شترمرغ را با توجه به سن و وزن کشتار میکنند. پس ار کشتار این حیوان گوشت و پوست آن را جدا میکنند که هر کدام دارای ارزش بالایی میباشد.

برای اینکه بتوانند بهترین چرم را از این پوست بدست آورند باید با دقت بسیار زیاد آن را از لاشه شترمرغ جداسازی کنند. همچنین سن و میزان تراکم پرهای این حیوان بسیار اهمیت دارد.

پوست خام آن را برای دباغی به سمت کارخانجات تولید چرم میبرند. بعد از فرآیند تبدیل، این چرم را با کیفیت های متفاوت جداسازی میکنند. کیفیت چرم شترمرغ تولید شده در ایران بسیار بالا است و همیشه مشتریان دائمی خود را دارد.

قیمت پوست خام شترمرغ

پوست خام شترمرغ به دلیل اینکه امکان صادر کردن آن وجود ندارد از قیمت پایینی برخوردار است. برای ارزشمندتر کردن پوست خام، باید آن را تبدیل به چرم با کیفیت کرد.

یکی از مهمترین محصولاتی که در صنایع مختلف تولیدی استفاده میشود چرم است. بعد از تبدیل پوست خام شترمرغ به چرم آن را برای محصولاتی پوشاکی مانند پالتو، کیف و کفش زنانه و مردانه و بسیاری دیگر استفاده میکنند.

چرم های تولید شده در کارخانجات، با کیفیت های مختلفی جداسازی می شوند. بهترین آنها را با قیمت بالاتری برای صادرات در نظر میگیرند.

چرم پوست خام شترمرغ

چرم پوست خام شترمرغ به جهت صادرات فقط مورد استفاده قرار می گیرد زیرا چرم کامل نیست و نیاز به زدن رنگ دارد و زمانی که به خارج صادر می شود توسط تولیدکنندگان در رنگرزی قرار می گیرد.

دلیل اصلی صادرات چرم پوست خام شترمرغ این است که در خارج از کشور ترفند های جدیدی به جهت زدن رنگ چرم کراست یا خام مورد استفاده قرار می دهند همچنین در موقع رنگ طرح های جدید به رنگ به چرم شترمرغ می بخشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای حسین قاجاریان
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129489233
شماره ثابت: ...
فکس: ...
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد- تهران

مطلب پیشنهادی

بازار چرم شترمرغ

بازار فروش چرم شترمرغ در ایران و جهان

بازار چرم شترمرغ در ایران و جهان یکی از معروف ترین و معتبرترین بازار چرم …

دیدگاهتان را بنویسید