خانه / چرم بزی / فروش چرم بزی صادراتی | تولید با قیمت مناسب

فروش چرم بزی صادراتی | تولید با قیمت مناسب

فروش چرم بزی صادراتی ،‌ زمانی صورت می گیرد که تولید طبق شرایط بین المللی قرار داشته و قیمت تا حد امکان مناسب باشد همچنین کیفیت چرمهای گاوی و گسفندی نیز مهم هستند.

فروش چرم بزی صادراتی
فروش چرم بزی صادراتی | تولید با قیمت مناسب

همه ی ما به خوبی میدانیم که کیفیت محصولات صادراتی بسیار بالا هستند و اگر کمی از حد استاندارد پایین تر باشد، قطعا جای اعتراض و نارضایتی خواهد داشت.

چرم بزی در بین انواع چرمها دارای ویژگی هایی است که در خصوص نوع صادراتی آن باید رعایت گردد و همچنین همانطور که همه ی ما میدانیم به دو نوع دسته بندی می شود که بصورت:

  • چرم آستری بزی
  • چرم رویه بزی

هر یک از دو نوع شرایطی برای سورت بندی و جدا سازی دارند که توسط شرکت یا کارخانه طبق اصول صورت می گیرد، معمولا چرم آستری بزی برای داخلی کیف و کفش مصرف می گردد و چرم رویه برای جنس برای روی محصول چرمی استفاده می شود.

فروش چرم بزی

چرم بزی بهتر است یا گاوی؟

دوزندگان محصولات چرمی و کارگاه ها میدانند که قبل از انتخاب یک محصول برای تولید باید نوع چرمی مصرفی را انتخاب نمایند و سپش اقدام به دوخت محصول کنند.

انواع چرم گاوی کاربرد های بیشتری دارند و به همین ترتیب نیز قیمت های مختلفی نیز خواهد داشت،‌ اما چرم بزی کاربردش محدود بوده و بیشترین مصرف مربوط به دوخت کیف چرم طبیعی است.

کسانی که قصد تولید کفش چرمی را دارند، فقط می توانند از چرم گاوی در تولید استفاده نمایند، زیرا خشک بوده و ضخامت بیشتری نسبت به نوع بزی دارد و بنابراین در تولید کفش کاربرد بالاتری دارد و می توان از چرم آستری بزی در دوخت داخل کفش استفاده نمود.

فروش چرم بزی
چرم بزی بهتر است یا گاوی؟
معمولا افرادی که می خواهند کیف پول یا کیف زنانه تولید نمایند و به مراتب قیمت ارزان و مناسبی داشته باشد، بهترین پیشنهاد برای استفاده چرم بزی است و همچنین انعطاف پذیری بهتری خواهد داشت ولی در برخی کیف ها و کیف پول برای ایست بهتر کیف، از قدک و مشابه استفاده می شود.

در حالت خلاصه خواسته باشیم تفاوت چرم بزی با گاوی را بیان کنیم، باید گفت که چرم گاوی بی شک کیفیت، دوام و رخ زیبا تری نسبت به بزی دارد ولی چرم بزی نسبت چرم مصنوعی برتری داشته و همچنین قیمت چرم بزی تقریبا نص قیمت چرم گاوی هست.

لیست قیمت هر پا چرم بزی

با توجه به نکته بیان شده در خصوص قیمت چرم بزی، افراد زیادی کنجکاو می شوند تا بدانند که قیمتهای این نوع چرم در بازار چقدر است.

هر جلد چرم بزی بطور میانگین بین 5 الی 6 فوت بوده و هنگام مراجعه به لیست قیمت انواع چرم باید قیمت هر جلد را محاسبه کرد و برای تولید هر محصولی برآورد قیمت نمود، همچنین نباید فرامشو نمود که چرمهای طبیعی یکدست نیست،‌ یعنی ابعداد مشخص ندارند و باید منحنی و پرتی چرم بزی را نیز در نظر گرفت.

فروش چرم بزی
لیست قیمت چرم بزی
باید کمی ایده و طرح به کاربرد تا بتوان از پرتی های کار نیز بهترین استفاده را کرد، چرا که می تواند پرت ها، سبب درآمد زایی گردد.

خوب است بدانید که قیمت هر پا چرم بزی در ایران چقدر است؟‌ تاجران و فعالان صنعت چرم، به خوبی می دانند که قیمتها از نرخ های جهانی پایین تر و به صرفه تر بود و می توان صادرات قابل توجه ای انجام داد.

برای مشاهد قیمتها می توانید بر روی لیست قیمت چرم طبیعی کلیک کنید.

صادرات چرم بزی

وقتی صحبت و سخن از صادرات کالا های موجود در ایران می شود، برخی از افراد می گویند این کار امکان پذیر نیست و شرایط دشوار و سختی دارد.

وقتی با مشاوران و صادرکنندگان گفت و گو می کنیم، متوجه می شویم، کار صادرات تا حدودی راحت بوده وجای نگرانی ندارد، ولی باید راه کار و نحوه صادرات کالا ها را بدانیم.

در حال حاظر، فعالان متخصص صنعت چرم طبیعی، مشغول به صادرات چرم طبیعی هستند و روز به روز تلاش خود را بیشتر می کنند تا سهم بیشتری از بازار های جهانی کسب کنند.

فروش چرم بزی صادراتی
صادرات چرم بزی

چندین نوع چرم صادرات بسیاری دارند همچون:

  • صادرات چرم بزی
  • صادرات چرم گاوی
  • صادرات چرم شتر
  • صادرات چرم شترمرغ

توان تولیدی ایران بر روی این چهار نوع چرم نشان می دهد که امکان افزایش تولید وجود دارد،‌ زیرا هم اکنون کیفیت تولیدی برخی از کارخانه های ایرانی در حد بین المللی بوده و دلیلی برای تجارت بیشتر می باشد.

فروش چرم بزی صادراتی

مرکز فروش چرم بزی

تقریبا تمام کشور های جهان برای فروش اجناس خود، مراکزی راه اندازی و تاسیس می کنند و تا حدودی هم توسط دولت ساماندهی می گردند.

شما می توانید به خوبی این مراکز را در هر شهری از ایران پیدا کنید، البته برخی از شهرها به خاطر وسعت و جمعیت کمی این توانایی را ندارند تا انواع چرم خام و طبیعی را تامین نمایند، زیرا سرمایه نسبتا بالایی با توجه به جمعیت نیاز دارد.

برخی از فروشگاه ها در ایران هستند که خود به عنوان فروشنده فعالیت دارند و می خواهند انواع چرم طبیعی را به صورت عمده خریداری و سفارش دهند،‌ بنابراین باید با یک مرکز فروش چرم طبیعی ارتباط برقرار نمایند.

فروشگاه ها معمولا دوست دارند تا از مرجع اصلی یعنی کارخانه اقدام به خرید کنند، خوب است بدانید که برخی از کارخانه های فعال در ایران در مراکز حضور دارند، چرا که می خواهند اینگونه سهم بیشتری داشته باشند.

مرکز فروش چرم بزی این توانایی را در خود دیده تا انواع چرم طبیعی دیگر همچون گاوی،‌ گوسفندی و … را عرضه نماید و در کارخانه و انبار خود هر نوع را موجود دارد.

راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش چرم بزی مشهد

در زمینه تولید و فروش چرم بزی مشهد چه اطلاعاتی دارید؟ مراکز خرید و فروش …

پاسخی بگذارید