خانه / پوست چرم / قیمت به روز هر فوت چرم پوست شترمرغ

قیمت به روز هر فوت چرم پوست شترمرغ

قیمت به روز هر فوت چرم پوست شترمرغ با توجه به معیار هایی همچون نرخ مواد اولیه دباغی پوست خام و میزان صادرات یا تجارت آن در بازار است، که نکته دوم اهمیت بیشتری دارد، اما در حالت کلی لیست قیمت هرفوت چرم طبیعی در زیر قرار داده شده.

چرم پوست شترمرغ

شترمرغ نوعی از پرنده ها می باشد که کابرد های زیادی دارد. بهتر است بدانید که مراکز زیادی در کشور در زمینه رشد و پرورش دادن پرنده شترمرغ فعالیت می کنند که پس از این که این پرنده ها را رشد دادند و به سن بلوغ رسیدند، از آن ها در تهیه کردن گوشت شترمرغ و هم چنین در تهیه کردن پوست شترمرغ استفاده می کنند.

چرم پوست شترمرغ

دباغی چرم خام شترمرغ

چرم هایی که از پرنده به دست می آورند بسیار مرغوب هستند و کیفیت های بسیار بالایی دارند به طوری که از این نوع چرم ها حتی به کشور های دیگر نیز صادر می کنند. یعنی این که مشتری های این نوع چرم ها در کشور های خارجی نیز بسیار بالا می باشد. یکی از مهم ترین مراحل تولید کردن چرم شترمرغ از پوست آن، مرحله دباغی می باشد.

دباغی به عملیاتی گفته می شود که طی آن پوست فسادپذیر شترمرغ را به پوست فاسد ناپذیر تبدیل می کنند. یعنی این که پوست شترمرغ در ابتدا خیس می باشد و این نوع پوست فساد پذیر است، اما طی مراحل دباغی آن ها را به پوست های خشک تبدیل می کنند و پس از تولید به بازار ها عرضه می کنند.

چرم پوست شترمرغ

قیمت هر فوت چرم پوست شترمرغ

قیمت هایی که برای هر فوت چرم شترمرغ در نظر گرفته می شود با توجه به قیمت های روز بازار های چرم فروشی تعیین می گردد که یکی از مهم ترین موارد که در قیمت این نوع محصول تاثیر دارد کیفیت آن می باشد.

قیمت چرم طبیعی
قیمت چرم طبیعی

یعنی این که اگر کیفیت این محصولات تولید شده پایین تر باشد طبیعی است که قیمت هایی که برای آن در نظر گرفته می شود پایین تر باشد، اما بر عکس این که اگر کیفیت این محصولات تولید شده بالا باشد قیمت هایی که برای آن ها در نظر گرفته می شود بالاتر می باشد. به این علت است که تولید کنندگان این نوع چرم ها تلاش می کنند تا روز به روز کیفیت این محصولات تولید شده را بالا تر ببرند.

راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

بازار پوست شترمرغ

بازار خرید و فروش پوست شترمرغ

با مشاهده و بررسی وضعیت بازار پوست شترمرغ خرید و فروش آغاز می شود و …