خانه / چرم خام / مرکز خرید چرم خام طبیعی | فروش از کارخانه

مرکز خرید چرم خام طبیعی | فروش از کارخانه

مرکز خرید چرم خام طبیعی در چندین شهر ایران دارای نمایندگی بوده و البته بیشتر فروش چرمهای گاوی، بزی، شترمرغ خود را از درب کارخانه یا شرکت انجام می دهد.

مرکز خرید چرم خام طبیعی
مرکز خرید چرم خام طبیعی

تقریبا همه به خوبی میدانند، هر کالایی برای عرضه در یک شهر و حتی دیگر شهرها، نیاز به یک مرکز فروش و عرضه دارد و به همین خاطر شرکت ها سعی می کنند از درب کارخانه یا انبار خود یا محلی که انتخاب کرده اند، کار پخش را انجام دهند.

معمولا شرکت های زیادی هر روز سعی می کنند مراکز پخش خود را افزایش دهند، اما کمتر پیش می آید که یک مرکز پایداری و استقامت داشته باشد و دوام کمی دارد، مگر اینکه شرکت قدیمی و دارای اعتبار و قدمت باشد.

چرم خام طبیعی از کالا و مواد اولیه ای بشمار می رود که برای پوشاک اهمیت زیادی داشته و هر روزه کارخانه ها سعی می کنند تا میزان تولید خود را افزایش دهند،‌ البته جایگزینی توسط تولیدکنندگان دیگر، بنام چرم مصنوعی که ارزش پایین تری به مراتب دارد تولید شده است.

مرکز خرید چرم خام طبیعی

بهترین کیفیت چرم خام طبیعی

تقریبا کمتر کسی هست که بدنبال کیفیت پایین محصولی برای مصرف و استفاده شخصی باشد و معمولا دوست دارند از محصولات باکیفیت استفاده نمایند، زیرا احساس بهتری به فرد خواهد داد.

در مورد کیفیت چرم خام طبیعی نیز همینگونه بوده و هست، همچنین اگر دقت کنید می بینید که شرکت های برند از بهترین کیفیت چرم طبیعی در تولید محصول استفاده می کنند و این موضوع کیف و کفش یا هر محصولی دیگری دیده می شود.

مرکز خرید چرم خام طبیعی

هر کسی حق این را دارد تا از محصولات درجه یک و ممتاز استفاده کند و بی شک تا حدودی انرژی مثبت را در فرد القاء خواهد نمود،‌ زمانی که فرد از کیف و کفش چرم طبیعی استفاده می کند، به خوبی این مورد را درک می کند.

در حال حاظر بهترین کیفیت چرم خام طبیعی توسط شرکت های معتبر تولید و به عرضه می رسد و کارگاه های دوزنده حرفه ای و خاص از این چرمها نهایت مصرف می برند.

بهترین کیفیت چرم طبیعی خام بستگی به تولیدکننده یا کارخانه دارد،‌ اگر کارخانه از مواد اولیه درجه یک و طبق فرمول اصلی استفاده کرده باشد، قطعا کیفیت چرم خام نیز عالی خواهد بود.

مرکز خرید چرم خام طبیعی

قیمت انواع چرم طبیعی در کارخانه

کارخانه های بسیار زیادی در زمینه تولید انواع چرم طبیعی در داخل ایران مشغول به فعالیت هستند و آمار و تعداد آنان تقریبا وجود دارد، چرا که هر ساله تعدادی از آنان کم و بزخی افزوده می گردد، معمولا تعدادی که اضافه می شود در حد جزء بوده و کارگاه های کوچک با ظرفیت کم هستند.

یک کارگاه یا کارخانه دباغی پوست خام سعی می کند تا تنها بر روی یک نوع چرم طبیعی یا دو الی سه تا چرم خام فعالیت کند، زیرا هر پوست خام نیازمند تجربه و داشتن دانش و فرمول خاص هست.

مرکز خرید چرم خام

یکی از دلایلی که برخی از کارخانه یا شرکت ها قیمت انواع چرم طبیعی را پایین تر از رقبا خود اعلام می کنند، همین مورد ساده است، یعنی تولید خود را محدود به چند نوع چرم کرده اند.

البته نباید این موضوع را نیز دریغ کرد که قیمت چرم درب کارخانه به مراتب ارزان تر از بازار خواهد بود و این را هر فردی میداند، مگر اینکه کارخانه تولیدکننده فقط کارش صادرات باشد و به هیچ وجه یا به ندرت قصد فعالیت بر روی بازار داخل ایران داشته، به همین خاطر کمی قیمتش را بالاتر اعلام می کند.

صادرات چرم از ایران

برخی از تولیدکنندگان اصولا برای رشد صنعت و حوزه فعالیت شان به صورت گسترده، در دوره های مختلف جلساتی می گذارند تا بتوانند قدمی به جلو بردارند.

مرکز خرید چرم خام

صادرات کالا و محصولات، یکی از مواردی هست که در جلسات متعدد به آن اشاره، تاکید و مورد بررسی قرار می گیرد، بنابراین می توان فهمید که به سادگی نباید از کنار آن عبور کرد.

برخی از کارخانه های برتر و قدیمی، هر ساله صادرات چرم از ایران را به میزان قابل توجه ای انجام می دهند و آمار های گمرک و اقتصاد ایران را از آن خود می کنند.

صادرات چرم طبیعی از ایران دارای اهمیت زیادی بوده و تقریبا تمام تولیدکنندگان باید با بهبود کیفیت خود یا بهتر بگوییم به سمت استاندارد های بین المللی حرکت کنند، تا بتوانند سهم بیشتری از بازار های بین المللی داشته باشند.

صادرات چرم از ایران

امروزه کمتر شرکتی هست که بتواند به صورت کاملا تخصصی یک کیفیت قابل قبول ارائه دهد، پس می توان فهمید که کیفیت های دارای استاندارهای جهانی،‌ قیمت برابر با دلاری داشته و هر فقط مختص صادرات عرضه می گردد و تقریبا داخل کشور پخش نمی شود، مگر اینکه سفارش تولید محصول صادراتی باشد.

مرکز خرید چرم خام در تهران

اغلب مردم بیشتر درباره کیفیت ضعیف یک محصول استفاده شده صحبت می کنند به جای اینکه از محصول باکیفیت صحبت نمایند و این نشان می دهد که اگر کیفیت چرم خام طبیعی از حد معمولی پایین تر باشد، قطعا مشتریان رضایت نخواهند داشت و شرکت ها و مراکز را بی اعتبار می نمایند.

مرکز خرید چرم خام

همانطور که گفته شد، چرمهای صادراتی در بازار ایران به عرضه نمی رسد، مگر اینکه طبق سفارش باشد، البته می توان مشابه کیفیت های صادراتی چرم طبیعی خام پیدا نمود و جای نگرانی نیست.

مرکز خرید چرم خام در تهران به عنوان یک مرجع شناخته می شود و در نتیجه انواع چرم طبیعی را می توان پیدا نمود، معمولا انواع چرمها برای تولید محصولات متنوع کاربرد دارند و دلیل اصلی خرید و سفارش هم،‌ همین مورد است.

مرکز خرید چرم خام سعی دارد تا هرگونه کیفیت از انواع چرم را تامین نماید و خدمت مشتریان خود ارائه کند تا هر شخصی با هرگونه قیمت، بتواند چرم مدنظر خود را خرید نماید.

راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

صادرات چرم ایران به ایتالیا

صادرات چرم خام ایران به ایتالیا

تکرار روند صادرات چرم ایران به ایتالیا نشانگر این است که چرم خام کشور، دارای …