خانه / واردات چرم / واردات جدید انواع چرم کروکودیل و تمساح

واردات جدید انواع چرم کروکودیل و تمساح

واردات انواع چرم کروکودیل و تمساح از جانب چند شرکت بازرگانی قدرتمند در ایران و آسیا صورت می گیرند، خوشبختانه شرکتهای که در این امر وارد شده اند دارای تجربه بوده و می توانند در سریعترین زمان ممکن کار ترخیص را نیز به عهده بگیرند.

واردات جدید انواع چرم کروکودیل و تمساح به دلیل کیفیت بالایی که دارد و مورد استفاده عموم مردم قرار گرفته است بسیار زیاد می باشد همچنین ایران به صورت اندکی این محصول را می تواند تولید کند که واردات آن افرایش یافته است.

موارد استفاده از چرم در چه کالاهایی می باشد و می توان از این چرم چه کالاهایی را تولید کرد؟

واردات انواع چرم

موارد استفاده از چرم

موارد استفاده از چرم بسیار زیاد می باشد و برای موارد زیادی همچون پوشاک و تولیدات صنعتی نیز مورد استفاده قرار می گیرد ، هر چه این محصوب دارای کیفیت و کارایی بالایی باشد دارای فروش و استفاده بسیاری در کالاها خواهد بود.

چرم به عنوان یکی از محصولات اولیه در تولید انواع وسایل و پوشاک کاربرد فراوانی دارد و به همین دلیل در کیفیت و کارایی بالایی تولید و عرضه می شود.

با تولید چرم خوب و ارائه آن به کارخانه های معتبر تولیدی می توان در ساخت انواع لباس و کیف و کفش و کاپشن و… به کار گرفته و محصولاتی بسیار زیبا و با کارایی بسیار بالا خریداری کرد همچنین قیمت این محصولاتی که از چرم می باشند نسبت به سایر محصولات بالاتر می باشد.

تفاوت چرم کروکودیل با تمساح در چه چیزهایی می باشد و هر کدام چه کاربری هایی دارند؟

واردات انواع چرم

تفاوت چرم کروکودیل و تمساح

تفاوت چرم کروکودیل و تمساح بسیار زیاد می باشد و این تفاوت در نوع کارایی آن نیز تاثیر گذار خواهد بود و تولید کنندگان با دقت در نوع چرم انتخابی سعی در تولید محصولی متناسب می باشند.

چرم کروکودیل و تمساح تفاوت های زیادی دارند و اینکه چرم کروکودیل همیشه طرفدار بیشتری داشته و کیفیت بالاتر و زیبایی بیشتر دارد.

تمساح و کروکودیل در ظاهرشان جای شاخ و برآمدگی دارد متفاوتی از یکدیگر دارند و اینکه تسماح جای زخم نافشان مشخص می شود ولی در کروکودیل اینگونه نیست.

واردات انواع چرم به کشور از چه طریقی انجام می گیرد و این واردات دارای چه مزایایی می باشد؟

واردات انواع چرم

واردات انواع چرم به کشور

واردات انواع چرم بستگی به نوع چرم می باشد و هر چه چرم وارداتی دارای کیفیت بالایی باشد دارای تقاضای بالاتری نی زخواهد بود و به همین دلیل دارای واردات بیشتر و فروش بیشتری خواهد شد.

چرم وارداتی به دلیل وارداتی بودن آن از خارج باعث می شود که نسبت به چرم داخلی دارای قیمت بالاتری در بازار باشد و به همین دلیل دارای فروش کمتری خواهد بود.

امروزه واردات چرم بسیار افزایش یافته است زیرا تقاضای استفاده مردم زیاد تر شده است و همچنین به دلیل کیفیت بالایی که این نوع چرم دارد دارای فروش بیشتری نیز می باشد، چرا که به دلیل کارایی بالا نسبت به قیمت مناسب آن بسیار مورد پسند بوده و استفاده بسیاری از آن می شود.

قیمت چرم کروکودیل و تمساح اصل چگونه می باشد و دارای چه تفاوت قیمتی نیز می باشد؟

چرم کروکودیل و تمساح

قیمت چرم کروکودیل و تمساح

قیمت چرم کروکودیل و تمساح اصل با هم تفاوت زیادی دارد و متناسب با نوع استفاده از آن نیز دارای قیمت های متفاوتی می باشند.

قیمت چرم کرودکودیل به مراتب نسبت به تمساح بالاتر است و همچنین کروکودیل به لحاظ مصرف در محصولات متفاوت بیشتر استفاده می شود و اینکه پرورش این حیوان ارجعیت بیشتری دارد.

قیمت چرم کروکودیل و تمساح به دلیل وارداتی بودن هر روزه از سمت کارشناسان فروش استعلام قیمت می شود و باعث خواهد شد تا قیمت هر روز تغییر کند و کمی کار مشتریان و شرکت را به لحاظ جوایگویی سخت نماید.

این محصولات به دلیل کیفیت های متنوعی که دارند دارای قیمت های متفاوتی در بازار می باشند و می توان در ابعاد و اندازه های مختلفی با قیمت های متفاوتی آن ها را خریداری کرد ، همچنین می توانید به صورت عمده نیز این کالا ها را خریداری نمایید و از سود بسیار خوب آن بهره مند شوید.

راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

واردات چرم در اروپا

مرکز اصلی واردات چرم در اروپا

توضیح این که واردات چرم اروپا به چه منظور صورت می گیرد، کاملا واضح است، …