خانه / چرم شترمرغ / مرکز تجارت چرم شترمرغ خام کراست

مرکز تجارت چرم شترمرغ خام کراست

آیا می دانید که مرکز تجارت چرم شترمرغ خام کراست در کشور در شهر های مختلف وجود دارد؟ یکی از محصولات پرفروش بازار های جهانی که در کشور تولید می گردد چرم به دست آمده از پوست شترمرغ می باشد.

چرم شترمرغ خام کراست

چرم یکی از محصولاتی می باشد که پس از تولید شدن بخشی از آن ها را به کشور های دیگرصادر می کنند چرا که یکی از بهترین کارخانه های تولید چرم در سطح خاورمیانه در کشور ایران قرار دارد و می توان خرید کرد.

چرم های به دست آمده از پوست پرنده شترمرغ را به چه علت در کار های صادراتی استفاده می کنند؟

چرم شترمرغ خام کراست

چرم شترمرغ خام کراست

با توجه به بالا بودن کیفیت چرم های تولید شده در کشور صادرات آن ها بالا است و مشتری های خارجی و داخلی این محصول بسیار زیاد است.

پس از این که پوست این پرنده را از آن جدا کردند به کارخانه های چرم سازی انتقال می دهند و در آن جا این پوست های خام را به چرم اصل و طبیعی تبدیل می کنند.

سپس از این چرم های به دست آمده در تولید کردن انواع مختلف لباس ها و کیف و کفش ها در طرح های مختلف و گوناگون استفاده می کنند. شما نیز می توانید این محصولات به دست آمده را عمده از مرکز مورد نظر خرید کنید.

چرم شترمرغ خام کراست

مرکز تجارت چرم شترمرغ

چرا که در خرید و فروش عمده قیمت هایی که برای این محصولات درنظر گرفته مشود بسیار ارزان تر از قیمت های خرید های تکی می باشد و به این علت اغلب مشتری ها این محصولات را به صورت عمده خریداری می کنند.

کدام از شرکت هایی که در زمینه عرضه و فروش چرم شترمرغ مشغول به فعالیت هستند بهترین کیفیت را عرضه می کنند.

تعداد کمی از شرکت ها قادر هستند تا بهترین کیفیت را از یک چرم ارائه دهند بخصوص چرم شترمرغ و چرم هایی که پوست خام شان در جهان براحتی با بهترین کیفیت تولید نمی گردد.

شما نیز می توانید این چرم های به دست آمده در کشور را خریداری کنید و پس از خرید های عمده از آن ها در کار های تجاری استفاده کنید.

راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

بازار چرم شترمرغ

بازار فروش چرم شترمرغ در ایران و جهان

بازار چرم شترمرغ در ایران و جهان یکی از معروف ترین و معتبرترین بازار چرم …