خانه / انواع چرم / تولید انواع چرم شترمرغ کراست صادراتی

تولید انواع چرم شترمرغ کراست صادراتی

تولید انواع چرم شترمرغ کراست صادراتی از طرف کارخانه های موجود در کشور انجام می گیرد، این کارخانه ها بهترین نوع چرم ها را در کشور تولید می کنند و حتی از آن ها برای کار های صادراتی نیز استفاده می کنند.

انواع چرم شترمرغ کراست

یکی از بهترین چرم هایی که در بازار های چرم فروشی وجود دارد چرم های به دست آمده از پوست شترمرغ می باشد. به این علت مشتری های این نوع چرم در بازار های چرم فروشی از همه چرم های موجود بالا است.

یکی از مهم ترین مواردی که در تولید کردن چرم های طبیعی و اصل باید رعایت گردد چه مراحلی می باشد؟

انواع چرم شترمرغ کراست

تولید چرم شترمرغ کراست

در تولید کردن چرم شترمرغ باید مراحل مختلفی انجام گیرد تا به چرم های اصل و طبیعی رسید، یکی از مهم ترین مراحلی که در تولید کردن چرم های اصل باید رعایت گردد مرحله دباغی می باشد.

چرم های کراست شده شترمرغ کیفیت های بالایی دارند و در بازار های خرید و فروش خریدارن این چرم ها بسیار بالا می باشد چرا که این چرم ها علاوه بر کیفیت های بالا مقاومت های بسیار بالایی نیز دارد، بهتر است بدانید که یکی از بهترین کارخانه های تولید چرم شترمرغ در سطح خاورمیانه در کشور ایران قرار دارد و بهترین چرم ها را تولید می کنند.

انواع چرم شترمرغ کراست

صادرات انواع چرم شترمرغ کراست

به علت این که این چرم های تولید شده در کشور بسیار با کیفیت هستند مشتری های این چرم ها در کشور های خارجی نیز بالا می باشد و پس از تولید کردن چرم ها بخشی از آن ا را به کشور های دیگر صادر می کنند.

آیا می دانید ک قیمت هایی که برای محصولات چرمی در نظر گرفته می شود با توجه به چه مسائلی است؟

هم چنین بهتر است بدانید که قیمت هایی که برای این چرم های صادراتی نیز در نظر گرفته می شود با توجه به قیمت های روز بازار های چرم فروشی می باشد و البته مهم ترین امر در قیمت این محصولات کیفیت آن ها می باشد که هر چه کیفیت این آن ها بالا باشد قیمت های آن ها نیز بالاتر خواهد بود اما اگر کیفیت این محصولات تولید شده پایین تر باشد قیمت های آن ها نیز پایین خواهد بود.

راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

انواع چرم شترمرغ ایرانی

قیمت فروش انواع چرم شترمرغ ایرانی

قیمت در نظر گرفته شده برای فروش عمده انواع چرم شترمرغ ایرانی ، به حدی …