خانه / چرم شترمرغ / شرکت صادرات چرم شترمرغ ایرانی به ارمنستان

شرکت صادرات چرم شترمرغ ایرانی به ارمنستان

شرکت صادرات چرم شترمرغ ایرانی به ارمنستان با چندین بار تجربه کردن روند صادرات محصولات مختلف و چرم طبیعی توانسته تجربه زیادی کسب کنند و به مرور زمان در واردات و صادرات چرم شترمرغ طبیعی دارای شهرت گردد.

صادرات چرم شترمرغ

چرم هایی که در کشور ایران تولید می شوند از بهترین نوع چرم ها هستند و به این علت که یکی از بهترین کارخانه های چرم سازی در سطح خاورمیانه در کشور ایران قرار دارد که انواع مختلف چرم های طبیعی و اصل شترمرغ را تولید می کنند.

از این چرم های تولید شده انواع مختلف اشیا و لباس های دیگر نیز تولید می کنند که تمامی آن ها بسیار باارزش و گران بها می باشند و به این علت است خریدارن این محصولات بالا تر می باشد.

صادرات چرم شترمرغ

شرکت تولید کننده چرم شترمرغ ایرانی

شرکت های زیادی در سطح کشور فعالیت می کند  که چرم های شترمرغ را پس از تولید شدن از کارخانه های جرم سازی در سطح کشور به فروش می رسانند و در انواع مختلف بازار های شهر های کشور عرضه می کنند.

شما نیز می توانید این چرم های توزیع شده در شهر ها را به صورت عمده خریداری کنید. چرا که شرکت معرفی شده از طرف سایت، تمامی محصولات چرمی تولید شده از شترمرغ و هم چنین خود چرم های طبیعی و اصل را به صورت عمده با قیمت های بسیار مناسب به فروش می رساند و بهترین گزینه برای خرید این شرکت است.

صادرات چرم شترمرغ توسط کدام شرکت ها انجام می گیرد؟ هم چنین به کدام کشور ها ارسال می گردد؟

صادرات چرم شترمرغ

صادرات چرم شترمرغ به ارمنستان

مراکز زیادی در کشور فعالیت دارند که انواع مختلف شترمرغ ها را در بخش های مختلف رشد و پروش می دهند. این شترمرغ ها را پس از این که به بزرگسالی رسیدند از گوشت و پوست آن ها استفاده می کنند.

پوست هایی که از این پرنده به کارخانه های چرم سازی ارسال می گردند در مراحل مختلف به چرم تبدیل می کنند. این چرم های تولید شده را توسط برخی شرکت ها به کشور هایی که مشتری این محصولات هستند صادر می کنند که یکی از این کشور ها، کشور ارمنستان می باشد.

راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

بازار چرم شترمرغ

بازار فروش چرم شترمرغ در ایران و جهان

بازار چرم شترمرغ در ایران و جهان یکی از معروف ترین و معتبرترین بازار چرم …