خانه / پوست خام / کارخانه دباغی چرم طبیعی و پوست خام

کارخانه دباغی چرم طبیعی و پوست خام

آیا اطلاع دارید که کارخانه دباغی چرم طبیعی و پوست خام که در کشور فعالیت می کند از بهترین کارخانه های تولید گننده چرم های اصل و طبیعی در سطح خاورمیانه می باشند؟ برای آشنایی بیشتر با ما همراه باشید.

کارخانه دباغی چرم طبیعی

تهیه کردن چرم های اصل و طبیعی شترمرغ کار بسیار سخت می باشد و نیازکند تلاش و کوشش بیشتر می باشد.

در کارخانه های تولید کردن چرم افراد تولید کننده زحمت های زیادی می کشند تا انواع چرم های با کیفیت و اصل را تولید کنند، یعنی می توان گفت که برای تولید انواع چرم ها باید مراحل زیادی در کارخانه طی گردد.

کارخانه دباغی چرم طبیعی

کارخانه دباغی چرم طبیعی

همان طور که گفته شده است باید مراحل زیادی در کارخانه ها طی گردد تا انواع چرم های با کیفیت و مرغوب تهیه گردد، یکی از مهم ترین و بهترین مراحلی که در این زمینه وجود دارد مرحله دباغی می باشد.

دباغی یکی از مراحلی است که نقش بسیار بالایی در تهیه چرم طبیعی دارد و باید افراد این مرحله را به خوبی انجام دهند، در تهیه کردن چرم طبیعی و اصل پوست خیس و خام و فساد پذیر شترمرغ را به پوست خشک تبدیل می کند تا با این کار این پوست خیس دیگر فسادپذیر نباشد.

به این علت در این مرحله باید تولید کنندگان دقت کافی داشته باشند  و توجه کنند که کار خود را به خوبی انجام دهند که در کشور این کار را به خوبی انجام می دهند.

کارخانه دباغی چرم طبیعی

قیمت چرم و پوست دباغی شده

قیمت هایی که برای تمامی محصولات موجود در بازار های خرید و فروش در نطر گرفته می شود با توجه به قیمت های روز بازار می باشد.

در این میان قیمت هایی که برای چرم های به دست آمده در نظر گرفته می شود نیز با توجه به قیمت های روز بازار های چرم فروشی می باشد، البته بهتر است بدانید که موارد دیگری نیز در این قیمت ها تاثیر گذار هستند که یکی از مهم ترین آن ها کیفیت این محصولات تولید شده است.

قیمت چرم طبیعی
قیمت چرم طبیعی

یعنی اگر کیفیت این محصولات تولید شده بالا تر باشد قیمت ها نیز بالاتر خواهد بود، اما اگر کیفیت این محصولات به دست آمده پایین باشد طبیعی است که قیمت های آن ها نیز پایین تر خواهد بود.

راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

خرید پوست خام شترمرغ

خرید انواع پوست خام شترمرغ درجه یک

خرید انواع پوست خام شترمرغ درجه یک زمانی مهیا می شود که با کشتارگاه های …