خانه / چرم شترمرغ / تولید انواع چرم شترمرغ در خاورمیانه

تولید انواع چرم شترمرغ در خاورمیانه

تولید انواع چرم شترمرغ در خاورمیانه و همچنین در دیگر نقاط جهان نسبت به سال های قبل افزایش چشمگیری یافته است چرا که مردم با مزیت های چرم تولید شده از شترمرغ آشنا شده اند که چرم های عالی هستند.

تولید انواع چرم شترمرغ

یکی از بهترین چرم های موجود در بازار های چرم فروشی چرم های تولید شده از پوست پرنده شترمرغ می باشد. این چرم های تولید شده را تحت بهترین شرایط تولید می کنند و سعی می کنند تا روز به روز کیفیت آن ها را افزایش دهند.

به این علت است که چرم هایی که در کشور تولید می شوند فروش های بالاتری نسبت به دیگر نقاط دارند. این چرم ها بسیار با کیفیت هستند و در انواع و اقسام طرح ها و رنگ ها در بازار موجود هستند.

تولید انواع چرم شترمرغ

تولید انواع چرم شترمرغ

برای تولید کردن چرم های شترمرغ تلاش های زیادی می کنند. پس از جدا کردن پوست پرنده آن ها را به کارخانه های تولید چرم ارسال نمی کنند.

در این کارخانه ها مراحل مختلف را طی می کنند تا چرم های اصل و طبیعی که در بازار ها مشاهده می کنید به دست بیاید.

از چرم های تولید شده از پوست پرنده شترمرغ در تولید کردن انواع مختلف لباس ها و کیف و کفش های مختلف استفاده می کنند و بهترین نوع آن ها را می توانند از این چرم ها تولید کنند. این چرم ها مقاومت های بسیار بالایی دارند که از چرم های دیگر موجود در بازار نیز مقاوم تر هستند.

آیا می دانید که به چه علت صادرات چرم تولید شده در کشور بالا تر از همه می باشد و کفیت آن چگونه است؟

تولید انواع چرم شترمرغ

صادرات چرم شترمرغ از ایران

صادرات چرم شترمرغ از ایران به کشور های زیادی در جهان انجام شده است اما تعداد کمی از این کشور ها اطلاع دارند که چرم شترمرغ ایرانی در کشورشان وجود دارند.

تولیدکنندگان محصولات چرم طبیعی در تایلند، نروژ، فلاند، آمریکا، اسپانیا و دیگر کشور ها تقریبا به هیچ وجه نمیدانند که چرم شترمرغ از ایران به کشورشان واردات می گردد و فکر می کنند، این چرم تولید شده در آفریقا و یا کشور های اروپایی است.

راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

بازار چرم شترمرغ

بازار فروش چرم شترمرغ در ایران و جهان

بازار چرم شترمرغ در ایران و جهان یکی از معروف ترین و معتبرترین بازار چرم …