خانه / چرم شترمرغ / وارد کننده انواع چرم شترمرغ خام در اروپا

وارد کننده انواع چرم شترمرغ خام در اروپا

وارد کننده انواع چرم شترمرغ خام در اروپا همواره در حال همکاری با شرکت های چرم سازی در ایران بوده و قرارداد های همکاری بلند مدتی نیز با آن ها امضا نموده است و روز به روز حجم واردات این چرم به اروپا در حال افزایش است.

انواع چرم شترمرغ خام

همانطور که می دانیم در میان انواع چرم های طبیعی تولید شده در جهان، چرم شترمرغ به عنوان مقاوم ترین و محکم ترین نوع چرم طبیعی محسوب می شود و امروزه با استفاده از آن انواع محصولات چرمی در رنگ ها و طرح های مختلف تولید می شود.

کشور ایران یکی از بزرگترین کشور های تولید کننده انواع چرم شترمرغ خام بوده و در حال حاضر به عنوان یکی از بزرگترین کشور های صادر کننده چرم شترمرغ خام نیز در جهان محسوب می شود.

انواع چرم شترمرغ خام

تولید انواع چرم شترمرغ خام در ایران

صنعت چرم سازی در ایران سال های زیادی است که از رونق بسیار ویژه ای برخوردار بوده و همواره نیز این صنعت در حال رشد و پیشرفت می باشد.

میزان رشد و پیشرفت ایران در صنعت چرم به قدری زیاد بوده که در حال حاضر ایران تامین کننده انواع چرم شترمرغ خام بسیاری از بزرگترین صنایع تولید کننده پوشاک چرم در کشور های اروپایی نظیر ایتالیا، اسپانیا، فرانسه و ترکیه می باشد.

تولید انواع چرم شترمرغ خام در ایران توسط واحد های صنعتی مجز و پیشرفته به صورت انبوه و در تنوع بالا انجام می گردد و در بسته بندی های خاص به کشور های مختلف صادر میی شود.

آمار های رسمی نشان می دهد افزایش صادرات چرم شترمرغ به اروپا سود های هنگفتی را برای کشور به همراه خواهد داشت.

انواع چرم شترمرغ خام

صادرات چرم شترمرغ به اروپا

در حال حاضر انواع چرم شترمرغ تولید ایران از تمامی استاندارد های بین المللی برخوردار می باشد و مورد تایید بسیاری از سازمان های استاندارد اروپا نیز قرار گرفته است.

از همین رو نیز صادرات چرم شترمرغ خام به کشور های اروپایی بزرگ از جمله ایتالیا، ترکیه، فرانسه، اسپانیا و انگلیس به صورت انبوه در حال انجام بوده و درآمد های ارزی بسیار کلانی وارد کشور می شود.

امروزه شرکت های بازرگانی زیادی در کشور تحت عنوان شرکت های صادر کننده چرم شترمرغ خام به اروپا در حال فعالیت هستند.

راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

بازار چرم شترمرغ

بازار فروش چرم شترمرغ در ایران و جهان

بازار چرم شترمرغ در ایران و جهان یکی از معروف ترین و معتبرترین بازار چرم …